Begeleiders van het bouwproces

Referenties

Architectenbureaus

  • ASWA Architecten bv, Rotterdam
  • Böhtlingk Architectenbureau, Maasland
  • Broekbakema architecten, Rotterdam
  • Bureau voor Stedebouw en Architectuur Wim de Bruijn BV, Rotterdam
  • architectenbureau cepezed b.v., Delft
  • ConsortArchitects bv bna, Rotterdam
  • Ector Hoogstad Architecten bna, Rotterdam
  • Fokkema & Partners Architecten B.V., Delft
  • Greiner Van Goor Huijten Architecten bv, Amsterdam
  • Korteknie Stuhlmacher Architecten, Rotterdam
  • OD 205 architectuur b.v., Delft
  • Olivier Spek Architecten, Werkendam
  • Architectenbureau Oscar van Strijp, Den Haag
  • ONX Architecten BNA, Hoofddorp
  • RoosRos ArchitectenBV BNI BNA, Oud-Beijerland
  • Spring architecten, Rotterdam
  • Weeda Architecten, Rotterdam

Advies-/ ingenieursbureaus

  • Antea Group, Capelle aan den IJssel
  • MBM Molkenboer Bouwproject Management, Zwijndrecht
  • KVMC, Dordrecht
  • LMV Bouwkundig Adviesbureau, Schiedam

Woningcorporaties/ projectontwikkelaars

  • VvE van Blommesteinstraat/ van der Lelijstraat, Delft
  • Stichting Cordaan, Amsterdam
  • Projectmanagement Den Dekker B.V., Delft
  • Woonstad Rotterdam, Rotterdam
  • Woonpartners Midden - Holland, Waddinxveen
  • Woningbedrijf Velsen, IJmuiden

Gemeenten

  • Gemeente Capelle aan den IJssel, Afdeling Vastgoedbeheer
  • Ingenieursbureau Drechtsteden, Dordrecht
  • Gemeente Hillegom, Afdeling Beleid en Ontwikkeling
  • Gemeente Krimpen aan den IJssel, Afd. Informatievoorziening en Vastgoed
  • Gemeente Leiden, ONTW/ Afdeling Vastgoed & Grondzaken
  • Gemeente Krimpenerwaard (voorheen: Nederlek), Afdeling Gemeentewerken
  • Gemeente Oud-Beijerland, afdeling Facilitaire Zaken
  • Gemeente Rijswijk, Afdeling Stad & Samenleving
  • Gemeente Utrecht, Utrechtse Vastgoed Organisatie (Portefeuillemanagement)
  • Gemeente Vlaardingen, Sector Beheer & Informatie
  • Gemeente Rotterdam, Stadsontwikkeling sector Vastgoed

Onderwijsorganisaties c.a.

  • Albeda College, Stichting voor Interconfessioneel Beroeps- en Algemeen Vormend Onderwijs en Volwasseneneducatie voor Rotterdam en omstreken, Rotterdam
  • Erasmus Universiteit Rotterdam, SSC Erasmus Facilitair Bedrijf, Rotterdam
  • SCO Delft e.o., Delft
  • PCPO Barendrecht en Ridderkerk, Barendrecht
  • Plukkebol Kinderopvang, Delft
  • Rotterdamse Vereniging voor Katholiek Onderwijs, Rotterdam

Vastgoedbeheerders/ overigen

  • VP&A VVE-Beheer en Vastgoedmanagement, Capelle aan den IJssel

Ga direct naar